Відкриття Макдональдз в Україні. Як світові корпорації розвалюють рф?

Ivan Kishchuk Новости 20 сентября 2022 Читать: 4 мин Просмотры: 803

Макдональдз відновив роботу в Україні! А з росії продовжують йти світові корпорації. Чому це добре для нас і як погано для росії – читайте у цьому матеріалі!

Відкриття Макдональдз – це чудова новина, бо українська економіка буде пришвидшуватися, люди будуть мати робочі місця, зростуть інвестиції.

Макдональдз в рф

В Україні до війни діяло 109 закладів Макдональдс. На території рф – 850, але всі вони благополучно закрилися. Їх переформатували у «Вкусно и точка» і подають бургери з тарганами і пліснявою.

Закриття 850 закладів Макдональдз в рф – це сильний удар і по економіці, і по моральному стану. В один момент роботу в самій мережі втратили 62 тисячі росіян, ще 100 тисяч людей – на підприємствах постачальників.

Проте Макдональдз, це не лише робочі місця, а й інвестиції. Станом на 2020 рік компанія інвестувала в росію за 30 років 2,5 млрд доларів. Більше цих інвестицій не буде.

Після переформатування Макдональдзу у «Вкусно и точка» значно знизилася зарплата у співробітників. У Маку в середньому працівники отримували 200 рублів за годину, а у новому «Вкусно и точка» — 120-140 рублів.

макдональдз макдоналдс київ біг мак

Не Макдональдзом єдиним

З росії пішов не лише Макдональдз але й безліч інших світових корпорацій. Серед них: Siemens, Zara, Adidas, Adobe, Amazon, Renault та інші великі корпорації. Якого шуму наробило лише закриття заводу Renault у Москві. Тепер там випускають Лади.

Чому Макдональдз та інші корпорації важливі?

1) Робочі місця.

2) Інвестиції.

3) Політичний вплив.

Великі корпорації мають значний вплив на рейтинги та думку інших інвесторів. Глава МЗС Дмитро Кулеба сказав, що «Повернення великої американської компанії – це насамперед сигнал для міжнародного бізнесу про можливість працювати в Україні, навіть незважаючи на умови війни».

Тобто, великі світові корпорації мають значний вплив на економічне та політичне життя країни.

Чому Макдональдз впливовий?

Компанія працює за суворими умовами і не йде на компроміси. Тобто, робота Макдональдз – це своєрідний «зелений прапорець» для інших інвесторів. Завдяки цьому можна очікувати, що економіка України почне зростати. За оцінками НБУ, у другому кварталі 2022 року ВВП України впав на 40% у порівнянні з тим з періодом 2021 року. Тому Україна дуже потребує розвитку економіки.

Макдональдз у 2020 році посів 54 місце у рейтингу ТОП-100 найбільших платників податків в Україні. І зараз ці податки є надзвичайно важливими для економіки України. Але значна частина податків з бюджету йде на утримання понад 1 млн чиновників, кількість яких не скоротили навіть попри війну.

А ще для утримання чиновників створюються нові податки.

Набагато раціональнішим було би утримання 1 млн військових, які зараз боронять нашу країну!

Окрім цього, маємо бойкотувати міжнародні корпорації, котрі продовжують працювати в рф, та платити там податки. Українці мають вимагати виходу цих компаній з ринку рф. Досі в росії продовжуть працювати: Ашан, Леново, Асус, Хуавей, Райфайзен Банк Аваль та багато інших. Компанії, що працюють в рф – фінансують війну.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

logo-popup

Заполните, пожалуйста, поле

Заполните, пожалуйста, поле

Заполните, пожалуйста, поле