Закарпаття: контрабанда припиниться чи ні? Все вирішать парламентські вибори в Україні 2019.

Яна Матвийчук Интервью 18 июля 2019 Читать: 3 мин Просмотры: 605

Вітаємо на каналі Політ Арена — Соскін і Бедей сьогодні запросили на прес-конференцію кандидата мажоритарника по 68 округ — Олександр Пересоляк. Молоде обличчя з вражаючим бекграундом громадської діяльності.

Закарпаття — це процвітаючий регіон, який може стати центром розвитку всієї України, але всі існуючі в ньому проблеми не дають цього зробити. Згадаймо, як Президент Зеленський приїжджав разом з Зе команда Зеленський в Ужгород 2019 і розносив місцевих корупціонерів. Контрабанда — це тільки частина великих схем по розграбуванню цього регіону. Ужгород — це місто, в якому набережну оновлюють вже кілька років, розпиливши при цьому більшу частину бюджету між чиновниками, причетних до цього обману.

Парламентські вибори в Україні 2019 — це реальний шанс для регіону змінити хід своєї історії і вийти з полону бандитських угруповань. Парламент України сьогодні нічого не робить для того, щоб поліпшити ситуацію в Закарпаття сьогодні.

Соскін останні новини про Україну. Якщо ви задавалися питанням про те, за кого голосувати на парламентських виборах, то обов’язково подивіться це відео. Особливо якщо ваша ділянка для голосування — це 68 округ. Слуга народу виставляє кандидатів на мажоритарці за незрозумілими процедурами, через що їх кандидати іноді зовсім не викликають довіри.

Верховна Рада — дуже привабливе місце для роботи злодіїв і шахраїв, які хочуть захопити владу і користуватися нею. Партії України активно висувають своїх кандидатів. Вибори в Україні 2019 покажуть зрушення у свідомості громадян України після Майдану.

Та й взагалі, вибори в Україні — це завжди подія. Президентські вибори явно це показали — бачимо, що Зеленський президент України. Хто б міг про це подумати!

Яна Матвійчук, або Бізнес Фея, створила канал Бізнес Арена для того, щоб говорити правду про бізнес в Україні. Олег Соскін веде обговорення виборів, кандидатів і партій — Пересоляк розповідає про своє бачення майбутнього регіону.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

logo-popup

Заполните, пожалуйста, поле

Заполните, пожалуйста, поле

Заполните, пожалуйста, поле