Зеленський VS Порошенко. Інвестиційний форум у Маріуполі коротко.

Яна Матвийчук Подкасты 30 октября 2019 Читать: 2 мин Просмотры: 992

Бізнес Арена знову в ефірі з Зеленський нове відео! На цей раз свіжий підгончик з інвестиційний форум в Маріуполі — що там відбувалося, про що говорив президент Зеленський. Яка на цей раз заява Зеленського? Бізнес Фея радує підписників новим відео, де Петро Порошенко та Володимир Зеленський ведуть інвестиційний батл.

Яка насправді ситуація з інвестиціями в Україну? Новини в стилі «ми досягли дна, але звідти постукали», або Зе команда все-таки пройшла шлях того, щоб поліпшити ситуацію. Дороги ось із Запоріжжя до Маріуполя завдяки Зе команда Зеленський побудували — звичайно, після того, як всім відповідальним постукали по головах.

Президент України явно дав зрозуміти, що корупція і халява не пройдуть. Для того, щоб був результат, треба наполегливо працювати. Сьогодні почався інвестиційний форум в Маріуполі Re: think invest in Ukraine, де зібралася всі головні десіжн-мейкери країни та потенційні інвестори. Обговорюють поточний стан справ і намагаються переконати інвесторів в тому, що їх вкладення будуть виправдані і що корупція в Україні подолана.

Форум Маріуполь покаже, скільки в дійсності союзників залишилося в Україні. Скільки людей готові вкладати гроші. Ми ж як Apple — стартуємо в гаражі. Хоча Україна вже скільки років? Якийсь підліток, який все ще висить на шиї у батьків.

Володимир Зеленський інтерв’ю дав журналістам після виступу, Зеленський в Маріуполі адже був уже і може поділитися враженнями. Раніше він бігав по фонтанам від людей, а тепер бігає по кишенях потенційних інвесторів. Порошенко теж не упустить можливості сказати свою думку на будь-який рахунок, хоча вона вже нікому не цікава.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

logo-popup

Заполните, пожалуйста, поле

Заполните, пожалуйста, поле

Заполните, пожалуйста, поле