Власниця бізнесів у сфері креативної індустрії (ARENA CS, Nixwood, Enercell та ін.), інвесторка. Громадська діячка, ініціаторка декількох соціальних проєктів, засновниця ГО Праволіберальний рух. Співзасновниця та членкиня Борду БФ Міжнародна жіноча допомога. Авторка та ведуча YouTube–каналу Бізнес Арена – просвітницький канал про вільну економіку. Свою місію розвивати бізнес спільноту втілює як співвласниця та Членкиня Борду найсильнішого бізнес клубу України  –  Young Business Club.

yana

Коротка біографія

Народилася 26 вересня 1982 року в Будапешті, Угорщина.

Освіта

1989 — 1993 — Навчалася в школі міста Отар, Казахстан

1999 — 2004 — Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Магістр історії, спеціалізація — Європейська історія

2015 — 2017Міжнародний інститут бізнесу Executive MBA,
Бізнес адміністрування та менеджмент

2016 — SingularityU Kyiv Технології та трансформація

Підприємницька діяльність

Івент-компанія Arena CS

2004 — заснувала івент-компанію Arena CS. Зараз у штаті працює понад 70 співробітників. За час існування компанії було реалізовано понад 7000 проектів. Серед клієнтів компанії Arena CS є такі міжнародні недержавні організації: UNDP, USAID, OSCE, WHO, FAU, UNICEF та інші. Також компанія співпрацює з Porshe, Філіп Моріс, BASF, Українською Асоціацією Інформаційних Технологій. Офіси Arena CS знаходяться у Києві та Краматорську.

Основний напрямок діяльності — організація бізнес-конференцій, міжнародних конференцій, корпоративних заходів, організація дозвілля та конференц-сервіс для недержавних організацій.

Яна Матвійчук: політика і бізнес

Яна Матвійчук є експерткою у питаннях бізнесу, політики та соціального життя в Україні – цьому присвячена її діяльність. Ці теми Яна Матвійчук також висвітлює у власному блозі на Українській правді.

Яна Матвійчук як експертка активно виступає за проведення реформації України. Так, підприємиця Матвійчук Яна активно просуває ідею реалізації в Україні вільної економіки, що сприятиме прискореному економічному зростанню та добробуту кожної української родини. 

Також Яна Матвійчук створила петицію до Президента України з проханням ліквідувати корупційну систему довкола отримання дозволу на зброю. Підприємиця вважає, що українці мають мати право володіти зброєю, щоб мати змогу захищати себе.

У 2022 році Яна Матвійчук стала учасницею у стипендіальної програмі ЄС для лідерів громадянського суспільства та отримала фінансову підтримку на реалізацію власного проєкту «Стандарти якісної волонтерської допомоги літнім людям». У межах проєкту Матвійчук Яна також відвідала Форум для лідерів громадянського суспільства країн Східного партнерства, який відбувся у Празі

polytika
image 6

ЗМІ про Яну Матвійчук

Статті авторства Яни Матвійчук постійно публікують українські медіа

Про бізнес

Яна Матвійчук є експерткою у питанні ведення бізнесу в Україні. Піприємиця веде бізнес в Україні вже 19 років і часто ділиться власним досвідом. Також Матвійчук Яна добре розуміється на кризовому менеджменті та дає поради, які допомагали підприємцям втримати бізнес під час повного локдауну та після початку повномасштабного вторгнення росії в Україну.

Відколи почалася «велика» війна – Яна Матвійчук, CEO компанії з багатомільйонним оборотом ARENA CS, займається питанням повоєнної реформації України. Підприємиця вже бачить ризики з якими стикнеться наша країна. Серед них: корупція, повоєнні проблеми, занепад економіки, неефективні плани відбудови.

Також українські ЗМІ часто пишуть про благодійну діяльність Яни Матвійчук та її благодійного фонду Women`s Aid International, який допомагає літнім людям, людям з інвалідністю та вимушеним переселенцям у Дніпровському та Дарницькому районах Києва.

Яна Матвійчук Галерея

Публічні виступи Яни Матвійчук

Як успішна підприємиця Матвійчук Яна часто виступає на конференціях та заходах для представників бізнесів в Україні.

Так, Яна Матвійчук є активною учасницею щорічного Event Industry Forum, де неодноразово виступала спікеркою та ділилася досвідом роботи у сфері організації заходів. Також підприємиця розповіла про принципи побудови успішної команди на «Премія HR-бренд».

Матвійчук Яну, як експертку, активно запрошують на свої ефіри українські засоби масової комунікації. Так, неодноразово Яна Матвійчук виступала у прямому етері каналу ПЕРШИЙ ЗАХІДНИЙ, де розповідала про ліквідацію дозвільної системи на зброю та розподіл грошей на повоєнну реформацію.

Про зброю Яна говорила також у прямому ефірі Громадського Інтерактивного Телебачення.

Ідею Яни Матвійчук щодо ліквідації дозвільної системи на зброю підтримав також Дмитро Корчинський.

Окрім того, Яна Матвійчук активно піднімає політичні питання та проблему корупції в Україні. Так, протягом тривалого часу підприємиця виступає за відсторонення з посади Данила Гетманцева.

Як Членкиня Борду Young Business Club Яна Матвійчук часто є спікеркою на заходах бізнес-спільноти.

Яна Матвійчук виступає за негайне проведення реформ в Україні. Зокрема, Яна Матвійчук була спікеркою Панельної дискусії про податки, яка проводилася в Київській Школі Економіки.

yana)vystypi

Інтерв’ю з Яною Матвійчук

Яна Матвійчук починала свій бізнес ще у 2004 році і її компанія Арена КС і досі активно працює. Про своє особисте життя та кар’єру Яна Матвійчук розповіла у інтерв’ю.

З поглядами та ініціативами Яни Матвійчук можна детальніше ознайомитися у її блозі на сайті Українська правда.

logo-popup

Заполните, пожалуйста, поле

Заполните, пожалуйста, поле

Заполните, пожалуйста, поле