Українська армія лякає РФ. Яна Матвійчук про реформу війська

Ivan Новости 17 марта 2023 Читать: 3 мин Просмотры: 514

Запорука успіху України у майбутньому – сильна армія. Аби Україна змогла відстояти свою свободу – ми маємо зробити все, щоб наша армія була і далі залишалася непереможною.

українська армія зсу армія україни служба за контрактом контрактна армія яна матвійчук ярослав романчук
Яна Матвійчук про реформу української армії.

Українська армія вже є дуже сильною і переможною, але у майбутньому нам треба не втратити цю міць і надалі посилювати збройні сили, оскільки загроза з боку рф може тривати ще десятиліттями. Контрактна служба в Україні має бути запроваджена після перемоги. На якому місці українська армія зараз – це ми вже зрозуміли, враховуючи те, що наші добровольці та ЗСУ дають відсіч «другій армії світу».

Блогерка Яна Матвійчук та економіст Ярослав Романчук вважають, що свобода має бути з кулаками. Українське військо має бути вмотивованим. Строкова військова служба має бути відмінена, а на заміну їй має прийти контрактна. Зарплата військових має зрости.

ЗСУ зараз найсильніші у Європі та одні з найсильніших у світі. Україна має стати захисником добра у Європі. Сильне військо в Україні буде підвищувати безпеку як і у Європі, так і по всьому світу.

Українська армія: скільки треба витрачати грошей

Протягом наступних 10-15 років Україна має вкладати в армію близько 5% ВВП.  Гідна заплата військових та іншого персоналу – це мотивація для якісної служби. Аби армія була сильною – ми також маємо розвивати військово-промисловий комплекс в Україні. Це дозволить не лише виробити достатню кількість зброї для ЗСУ, але й експортувати її. А це гроші, які прийдуть в Україну і стануть в нагоді для повоєнної реформації та відбудови.

яна матвійчук ярослав романчук українська армія заплата військових зсу матвійчук яна
Яна Матвійчук та Ярослав Романчук говорять про контрактну армію.

Українська армія майбутнього

Для того, щоб військо розвивалося – треба вкладати у неї гроші. Розвивати ВПК, створити сильний науковий потенціал. Важливо розуміти, що контрактною армією має займатися держава, а військово-промисловим комплексом – приватні особи. Виробництво зброї в Україні дуже зарегульоване. У багатьох європейських країнах виробництво зброї – це частина бізнесу і ним займаються приватні компанії.

Підприємиця Яна Матвійчук та економіст Ярослав Романчук знають, які зміни мають відбутися у українській армії. Детальніше дізнавайтеся у новому відео на YouTube-каналі Бізнес Арена:

https://www.youtube.com/watch?v=cs6AdtBNqPI

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

logo-popup

Заполните, пожалуйста, поле

Заполните, пожалуйста, поле

Заполните, пожалуйста, поле