Стартує новий проект підтримки підприємницьких ініціатив вимушених переселенців

Яна Матвийчук Интервью 06 декабря 2016 Читать: 4 мин Просмотры: 1614

В грудні стартує новий проект підтримки бізнес ініціатив для вимушених переселенців, в якому Бізнес Арена виступає одним з виконавчих партнерів.

Найближчими днями стартує новий проект підтримки бізнес ініціатив в Україні — «Економічні можливості постраждалим від конфлікту», що впроваджується Українським Жіночим Фондом за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Протягом наступних 2-х років проект має на меті допомогти людям, які постраждали внаслідок бойових дій на сході, знайти роботу з гідною оплатою або ж опанувати нові вміння для того, щоб утримувати себе та свої сім’ї, заснувати або ж перенести малий бізнес на мирних територіях, а також підсилити спроможність організацій громадянського суспільства, які надають підтримку людям, життя яких змінилося внаслідок конфлікту. В рамках проекту буде надаватися консультаційна та експертна підтримка підприємницьких ініціатив в п’яти областях України: Дніпровській, Вінницькій, Запорізькій, Харківській та Херсонській.

Проблема розвитку бізнесу та створення в Україні підпрємницького суспільства є однією з ключових, на яку Бізнес Арена звертає увагу суспільства у своїй діяльності. Наше завдання — розвиток підприємницького мислення та, як результат, створення нових підприємств.

Саме тому Бізнес Арена, як представник бізнес-середовища, виступає партнером проекту, який допоможе створити та реалізувати нові ініціативи. Наша мета — максимальна ефективність реалізації проекту, цільове використання наданих проектом ресурсів, консультаційна та освітня допомога учасникам, передача нашого досвіду у створені бізнесу.

Наше завдання — створити ефективні навчальні інструменти від представників бізнесу для учасників проекту, надати експертну оцінку майбутнім підприємницьким ініціативам та оцінити їх спроможність бути реалізованими та приносити прибуток їх авторам. Ми прагнемо, щоб проект був прозоро реалізований та мав свої результати виражені у чітких числах: кількість працевлаштованих осіб, обсяг доходу та чистого прибутку кожного з учасників. Учасники проекту, які стануть переможцями грантового конкурсу на створення бізнесу, отримають також підтримку діючих підприємців, які будуть консультувати нових підприємців протягом кількох місяців щодо створення та розвитку власної справи.

За допомогою проекту ми хочемо привернути увагу до стану бізнес клімату в Україні з метою покращення ситуації. Вже в грудні, у вашому місті відбудуться форуми, на яких буде презентований проект підтримки бізнесу в Україні та анонсовано конкурс на отримання грантової підтримки на створення або розвиток власного бізнесу.

  • 8 грудня – Дніпро
  • 9 грудня – Запоріжжя
  • 12 грудня – Вінниця
  • 19 грудня – Харків
  • 21 грудня — Херсон

Якщо ви хочете слідкувати за процесом реалізації проекту, отримувати оперативні новини, фотографії, відеоматеріали, навчальні інструменти, інтерв’ю, слідкувати за станом реалізації кожного проекту кожного з учасників, тоді слідкуйте за новинами Бізнес Арени.

«підготовлено Бізнес Ареною в рамках Проекту «Економічні можливості постраждалим від конфлікту», що впроваджується Українським Жіночим Фондом за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

logo-popup

Заполните, пожалуйста, поле

Заполните, пожалуйста, поле

Заполните, пожалуйста, поле