Підтримка розвитку бізнесу: оголошено набір на тренінговий курс з розвитку бізнес-навичок

Arena Новости 17 марта 2017 Читать: 4 мин Просмотры: 1200
конкурс
Стоковое изображение/Depositphotos
Проект «Економічні можливості постраждалим від конфлікту», що виконується Міжнародним благодійним фондом «Український жіночий фонд» за підтримки  USAID, партнером якого виступає Бізнес Арена оголошує набір на тренінговий курс з розвитку бізнес-навичок.

Метою навчання є сприяння розвитку самозайнятості та малого бізнесу.

Випускники тренінгової програми зможуть взяти участь в конкурсі міні-грантів (до 38 тис. грн.) на заснування/перенесення свого малого бізнесу, а також будуть отримувати консультативну юридичну та методичну підтримку протягом 3 місяців.

Усі учасники та потенційні учасники тренінгового курсу зможуть отримувати безкоштовні юридичні консультації щодо заснування, ведення бізнесу, звітування тощо в Центрах підтримки мікробізнесу та самозайнятості, що діють на базі регіональних організацій – партнерів Проекту.

Тривалість та тематика

Тренінговий курс включатиме 10 модулів (повних днів), і триватиме близько 2 місяців. Орієнтовний час початку тренінгового курсу – кінець березня 2017 р.

Курс включатиме: вибір напрямків бізнесу, з яких легко почати; тестування бізнес-ідей; методи залучення клієнтів; найбільш сучасні методи просування товарів та послуг через інтернет; техніки продажу; правове забезпечення бізнесу; ведення фінансів та звітність; довгострокове планування в бізнесі; підготовка бізнес-плану.

Хто може брати участь

Внутрішньо переміщені особи, демобілізовані військовослужбовці та члени їх сімей, а також люди в кризових ситуаціях, які проживають та працюють на території Вінницької, Дніпропетровської, Запорізької, Харківської та Херсонської областей, віком від 18 років.

Участь можуть брати як зареєстровані, так і не зареєстровані підприємці, а також підприємці, що бажають перенести бізнес з Донецької, Луганської областей або Криму.

Проект USAID «Економічні можливості постраждалим від конфлікту» заохочує жінок записуватись для участі в навчанні. З метою заохочення економічної активності жінок, Проект залучатиме до навчання 60% жінок та 40% чоловіків.

Місце проведення та організація проїзду

Планується проведення першого тренінгового курсу в обласних центрах: Вінниці, Дніпрі, Запоріжжі, Харкові та Херсоні.

В разі, якщо серед потенційних учасників буде достатньо представників певного району області, наступний тренінговий курс може бути проведений в цьому районі.

Детальну інформацію щодо можливості відшкодування витрат на проїзд та проживання можна отримати в Центрах підтримки мікробізнесу та самозайнятості, що діють на базі регіональних організацій – партнерів Проекту)

Як записатись для участі

Запис на курс відбудеться на конкурсній основі. Запис проводять Центри підтримки мікробізнесу та самозайнятості Проекту USAID «Економічні можливості постраждалим від конфлікту».

Потенційних учасників та учасниць буде запрошено на стратегічні сесії – зустрічі з регіональними координаторами та тренерами Проекту. Стратегічні сесії допоможуть визначити відповідність тренінгового курсу потребам та інтересам потенційних учасників/ць.

Щоб записатись на тренінговий курс, заповніть форму за посиланням на офіційному сайті проекту «Економічні можлиовсті постраждалим від конфлікту»

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

logo-popup

Заполните, пожалуйста, поле

Заполните, пожалуйста, поле

Заполните, пожалуйста, поле