Опубликовано:
02 февраля 2022
Теги по теме:

Знищення ФОП: блогерка назвала Гетьманцева агентом ФСБ

Ivan Kishchuk Новости 02 февраля 2022 Читать: 4 мин Просмотры: 754

У новому відео про знищення ФОП на YouTubeканалі «Бизнес Арена» блогерка Бізнес Фея Яна Матвійчук звинуватила народного депутата України Данила Гетьманцева у тому, що він є агентом російського ФСБ.

верховна рада гетьманцев яна матвійчук
Відома блогерка назвала Гетьмацева агентом Росії.

«Закони Гетьманцева» проти ФОП

Таке припущення Бізнес Фея зробила через просування Гетьманцевим законів, що зобов’язали ФОПи певних категорій встановити касові апарати. РРО для ФОП у 2022 році стали чи не найбільшим ударом для існування малого та середнього бізнесу. Саме підписання цих законів призвело зменшення кількості ФОПів з 2 млн до 1,5 млн за дуже короткий час. Бізнес Фея Яна Матвійчук впевнена, що значний вклад у прийняття цих законів зробив саме Данило Гетьманцев. Блогерка назвала його іноземним агентом. Гетьманцев раніше був помічником ексдепутата Верховної Ради Володимира Сівковича, якого офіційно визнали агентом російського ФСБ. Зараз Сівкович переховується в Росії. Яна Матвійчук вважає введення РРО для ФОП 2022 нищівним ударом по українській економіці, а дії Гетьманцева – діяльністю на користь Росії. Варто зауважити, що надходження до бюджету від введення касових апаратів для ФОПів складає менше 1%. Для малого та середнього бізнесу це стало нищівним ударом.

Save ФОП

З так званими «законами Гетьманцева» не згодні і люди. Вже протягом тривалого часу проходять мітинги руху SaveФОП (сейф фоп). Протестувальники виступають за відтермінування введення дії законів, що зобов’язують ФОПи встановити касові апарати. Нещодавно мітингарі навіть намагалися прорватися до Верховної Ради. Проте Данило Гетьманцев, який є ще й головою податкового комітету Ради сказав, що «Жодного відкату цієї системи не буде».

Немає ФОП — немає армії

Бізнес Фея впевнена, що просування законів, які знищують малий та середній бізнес, шкодить в першу чергу армії. Адже ФОПи є платниками податків. Через значне скорочення ФОПів зменшаться і доходи бюджет, а отже, недоотримає потрібне фінансування і армія. Яна Матвійчук каже, що ініційоване Президентом збільшення армії на 100 тис. осіб є фактично неможливим. Причиною цьому є зменшення кількості платників податків. У своєму відео Бізнес Фея каже, що на повне оснащення кожного солдата потрібно близько 60 тис. доларів. Проте влада не має де взяти ці кошти. Блогерка запропонувала звільнити половину МВС і чиновників та перенаправити ці гроші на фінансування війська.

Зброя для ФОП

Яна Матвійчук також закликала владу легалізувати зброю в Україні, щоб кожен бізнес міг себе захистити. Блогерка розповіла, що вже отримує дозвіл на зброю. А в наступних відео пообіцяла похизуватися власною гвинтівкою та показати свої стрілецькі вміння.

Теги по теме

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

logo-popup

Заполните, пожалуйста, поле

Заполните, пожалуйста, поле

Заполните, пожалуйста, поле