Яна Матвійчук: Економічна свобода в Україні – це дно

Ivan Kishchuk Новости 03 марта 2023 Читать: 3 мин Просмотры: 164

Блогерка та підприємиця Яна Матвійчук у своєму відео з Ярославом Романчуком на YouTube-каналі Бізнес Арена визнали, що економічна свобода в Україні під загрозою. Що чекає на Україну в умовах того, якщо корупціонери і деякі чиновники не схаменуться і продовжать свою антидержавницьку діяльність. Як Україні не впасти ще нижче та не стати біднішою?

ярослав романчук матвійчук яна бізнес арена україна економіка свобода

Лідер світового ліберального руху Ярослав Романчук та підприємиця Яна Матвійчук вважають, що в Україні треба негайно створити єдине бачення модернізації України.  Зараз ми всі єдині у боротьбі з нашим спільним зовнішнім ворогом – росією. Проте ми маємо стати ще й єдиними у баченні повоєнної модернізації України. Адже зараз не так все просто, оскільки певні корупціонери та чиновники мають власне бачення повоєнної відбудови, яке, насправді, зажене нас у ще більшу бідність, а свобода – зникне.

Ярослав Романчук вважає, що головним елементом фундаменту для успішної модернізації України є людина. Саме людина є головною цінністю, а головний принцип процвітання – це свобода людини. І тут важливо розуміти, що свобода може бути лише особистою. Не існує колективної свободи. Кожна людина має мати політичну, особисту, економічну свободу. Якщо ця свобода у людини є, то вона щасливіша, працює набагато ефективніше.

По факту ж, Україна ніколи не знала, що таке справжня свобода. Жодного дня. Під час всіх революцій та заворушень українці вимагали, щоб була економічна свобода, але отримували підробку.

Свобода в економіці

30 років досліджень показали, що в країнах, де існує економічна свобода – існує і процвітання, економічне зростання, рівність, технології та людський капітал.

У чому полягає економічна свобода?

Економічна свобода – це коли є людина, яка має певні навички, ресурси і активи може співпрацювати з будь-ким. Свобода полягає у тому, щоб при проведені певних операцій держава не забирала у громадян до половини доходу, не вказувала що і як робити, бо це вже рабство.

Детальніше про принципи економічної свободи та для чого вона потрібна — дивіться у відео:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

logo-popup

Заполните, пожалуйста, поле

Заполните, пожалуйста, поле

Заполните, пожалуйста, поле