Верховенство права в Україні – це «закон джунглів». Яна Матвійчук виступає за реформацію правової системи

Ivan Kishchuk Новости 15 марта 2023 Читать: 4 мин Просмотры: 121

В Україні гібридне верховенство права, що дуже нагадує «закон джунглів». Багатіші і сильніші мають більше прав ніж всі інші. Насправді ж, така правова система руйнує країну і не дасть можливості досягнути успішного розвитку після завершення війни. Підприємиця Яна Матвійчук та економіст Ярослав Романчук знають як реформувати верховенство права в Україні.

матвийчук яна бизнес арена веховенство права економіка ярослав романчук
Яна Матвійчук та Ярослав Романчук говорять про верховенство права в Україні.

Блогерка Матвійчук Яна та лідер світового ліберального руху Романчук Ярослав впевнені, що верховенство права в Україні треба реформувати негайно. Це важливо зробити, оскільки зараз захистити свої права можуть лише привілейовані. Але коли настане повоєнне відновлення України, то обов’язковою буде рівність захисту прав для всіх громадян та представників бізнесу.

Коли буде перемога України – на наш ринок почнуть заходити іноземні інвестори. Інвестиції з-за кордону – це важливий вклад у відбудову та модернізацію України. Але зараз важливо провести реформацію судової та правової систем, оскільки жоден інвестор не захоче вливати свої гроші в країну, де його права будуть порушені.

Зокрема, мова йде про право на приватну власність. Адже ми добре знаємо, що коли мова йде про рейдерські захоплення та «віджимання» майна, то верховенство права в Україні кудись зникає.

ярослав романчук экономист україна беларусь верховенство права
Ярослав Романчук розповів про принципи верховенства права.

Реформоване верховенство права – це запорука успішної повоєнної реформації. Жоден план відбудови і відновлення не спрацює, якщо на фундаментальному рівні не забезпечити верховенство права.

Судові справи Яни Матвійчук – порушення верховенства права

Підприємиця Яна Матвійчук особисто стикалася з намаганням влади порушити верховенство права в Україні. Так, інвент-агенція Яни Матвійчук проходила тривалі судові тяганини. Це були господарські справи держави проти бізнесу, які стосувалися податків. Бізнес при цьому досить постраждав. Аби захистити себе – Яна Матвійчук звернулася до суду і таки змогла відстояти свої права. Це було довго і дорого, але після завершення судових процесів обшуки у компанії Яни Матвійчук припинилися.

Матвійчук яна бізнес арена економіка право арена кс
Яна Матвійчук хоче реформувати правову систему в Україні.

 Як реформувати правову систему

Яна Матвійчук та Ярослав Романчук вважають, що реформація верховенства права можлива, але для її досягнення треба робити рішучі кроки вже зараз. Ми маємо почати вести діалог, щоб після війни питання порушення прав громадян вже не підіймалося. У нашої країни просто не буде на це часу. Ми маємо бути готові до того шансу на «економічне диво», який у нас буде після перемоги у війні з росією.

Як реформувати верховенство права та чому це треба робити вже зараз – дивіться у відео:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

logo-popup

Заполните, пожалуйста, поле

Заполните, пожалуйста, поле

Заполните, пожалуйста, поле